Ramazan Sofralarınızı Şenlendirecek Güzellikte Sofra Örtüleri

Ramazan sofralarınızı renklendirip daha güzel bir imaj elde etmenizi sağlayacak masa örtülerini burada listeledik. Sevdiklerinizle birlikte keyifli akşam yemekleri yerken kullanabileceğiniz masa örtülerine göz atarak zevkinize uygun olanı çabucak seçin!

‘Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir. Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.’

1. Koyu gri masa örtüsü.

Koyu gri tonlarındaki bu masa örtüsü 110×160 cm ölçülerine sahip. Keten gereç kullanılarak üretilen bu çağdaş usuldeki masa örtüsünü farklı tonlardaki tabaklarla ve aksesuarlarla bir ortaya getirerek şık bir ramazan sofrası hazırlayabilirsiniz.

Buradan tek tıkla satın alın.

2. Pöti kareli sofra ve piknik örtüsü.

Destalya markasının bu 162×168 cm ölçülerinde üretilen masa örtüsü %100 pamuk malzemeye sahip. Tıpkı vakitte piknik örtüsü olarak da kullanılabilen bu modelde pöti kare ayrıntıları bulunduğundan klasik ve otantik biçimde kesimleri sevenler tercih edebilir.

Buradan hemen satın alın.

3. Refika’dan kırmızı sofra örtüsü.

Refika’dan markasının bu sofra ve piknik örtüsü kırmızı ve pöti kareli olarak üretilmiş. Püskül ayrıntıları bulunan bu örtü 160×160 cm ölçülerine sahip. Canlı tonlarda modülleri seviyorsanız sofralarınızı bu örtüyle daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Buradan satın alın.

4. Keten krem masa örtüsü.

Bej tonlarında tasarlanan bu masa örtüsünde keten malzeme kullanılmış. Sade ve minimal stilde örtüleri tercih ediyorsanız bu model sofralarınıza çok yakışacaktır. Birebir vakitte 160×220 cm ölçülerindeki bu örtüde katı desen yer alıyor.

Buradan satın alın.

5. Desenli sıkıntısız muşamba masa örtüsü.

Astarlı olarak üretilen bu masa örtüsü sıkıntısız ve leke tutmaz özelliklere sahip. Yıkanabilir olan bu modelde muşamba gereç kullanılmış. Ayrıyeten farklı tonlarda desen ayrıntıları bulunan bu örtü 100×140 cm ölçülerine sahip.

Buradan hemen satın alın.

6. Siyah runner masa örtüsü.

40×140 cm ölçülerindeki bu runner masa örtüsünü farklı tonlarla birlikte kullanmak mümkün. Hayli sade ve şık bir duruşa sahip olan bu modelde çizgi ayrıntıları yer alıyor.

Buradan tek tıkla satın alın.

7. Gri ve karo desenli masa örtüsü.

Ocean Home markasının bu gri ve karo desenli masa örtüsü sade ve çağdaş bir duruşa sahip. 145×200 cm ölçülerindeki bu örtüde polyester ve pamuk malzemeler kullanılmış.

Buradan satın alın.

8. Gri kaygısız masa örtüsü.

Gri tonlarında tasarlanan bu masa örtüsü sıkıntısız olarak üretilmiş. Leke tutmayan bu örtüde dantel ayrıntıları bulunuyor. Klasik biçimde kesimleri seviyorsanız bu model hoşunuza gidecektir.

Buradan satın alın.

9. Yaprak desenli bej masa örtüsü.

Elyaf astarlı olarak üretilen bu masa örtüsü silinebilir ve sıvı geçirmez özelliğe sahip. Ayrıyeten leke tutmayan bu bej tonlarındaki örtüde yaprak desenleri yer alıyor. 100×140 cm ölçülerindeki bu sade ve güzel örtüyle runner örtüler de kullanarak daha güçlü bir manzara yakalayabilirsiniz.

Buradan satın alın.

10. Vivamaison kiremit runner masa örtüsü.

Vivamaison markasının bu runner masa örtüsünü krem tonlarındaki örtülerle birlikte kombinleyebilirsiniz. Kiremit tonlarında tasarlanan ve krem ayrıntıları bulunan bu örtü 35×145 cm ölçülerinde üretilmiş. 

Buradan hemen satın alın.

11. Kare ayrıntılı muşamba masa örtüsü.

Astarlı olarak tasarlanan ve leke tutmayan bu masa örtüsünde muşamba malzeme kullanılmış. Yıkanabilir olarak üretilen bu kaygısız masa örtüsü 100×140 cm ölçülerine sahip.

Buradan tek tıkla satın alın.

12. Siyah pöti kareli masa örtüsü.

Softest markasının bu pamuklu masa örtüsü piknik örtüsü olarak da kullanılabilir. Otantik şekildeki bu siyah masa örtüsü pöti kare ayrıntılarına ve 140×170 cm ölçülerine sahip.

Buradan satın alın.

13. Pembe ve gül ayrıntılı masa örtüsü.

Fantastik markasının bu masa örtüsü elyaf astarlı olarak tasarlanmış. 140×180 cm ölçülerine sahip olan bu pembe tonlarındaki masa örtüsü modelinde gül desenleri yer alıyor. Ayrıyeten sıvı geçirmez ve leke tutmaz olarak üretilmiş.

Buradan satın alın.

14. Simli masa örtüsü.

150×220 cm ölçülerinde tasarlanan bu masa örtüsünde sim ve altın rengi ayrıntılar yer alıyor. Gösterişli ve dikkat alımlı modelleri sevenlerin güzeline gidece bu model sıkıntısız ve leke tutmaz özellikte tasarlanmış.

Buradan satın alın.

15. Sarı pöti kareli masa örtüsü.

Softest markasının bu masa ve piknik örtüsü otantik şekli sevenlerin güzeline gidebilir. Pöti kareli olarak üretilen bu masa örtüsünde sarı ve beyaz ayrıntılar yer alıyor. Ayrıyeten 140×170 cm ölçülerine ve %100 pamuk malzemeye sahip.

Buradan hemen satın alın.

16. Keten ve pamuk kumaşlı krem masa örtüsü.

Keten ve pamuk gereç içeren bu masa örtüsü 160×260 ölçülerine sahip. Krem tonlarındaki günlük kullanıma uygun olan bu örtüyü dış ve iç yerlerde kullanıp sade ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.

Buradan tek tıkla satın alın.

17. Berklan keten masa örtüsü.

Berklan markasının bu masa örtüsünde keten taşlı yıkanmış kumaş kullanılmış. 220×140 cm ölçülerinde tasarlanan bu örtü krem tonlarıyla pek çok farklı renkteki yemek odasına ve mutfağa ahenk sağlayabilir.

Buradan tek tıkla satın alın.

18. Baskılı masa örtüsü.

%100 pamuk gerecin yer aldığı bu masa örtüsünde meyve ve zerzevat ayrıntılı baskılar bulunuyor. Canlı tonlara ve estetik ayrıntılara sahip olan bu model 140×180 cm ölçülerinde üretilmiş. 

Satın almak için hemen buraya tıklayın.

19. Mermer görünümlü masa örtüsü.

Abakuhaus markasının bu masa örtüsünde mermer görünümü yer alıyor. Minimal ve çağdaş modelleri sevenlerin tercih edebileceği bu dikdörtgen masa örtüsü toz grisi ve beyaz tonlarında tasarlanmış.

Satın almak için buraya tıklayın.

20. Kareli püsküllü masa örtüsü.

Kare ayrıntıları bulunan bu masa örtüsü püsküllü olarak tasarlanmış. Mavi ve beyaz tonlarında ayrıntıları bulunan bu örtü pastel tonlarını ve klasik modelleri sevenlerin güzeline gidebilir. Ayrıyeten keten malzemenin bulunduğu bu örtü 55×55 inç ölçülerine sahip.

Buradan satın alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir